Biuro Rachunkowe ACCOUNTANT

Współpraca

Jeżeli dotarłeś już do tej zakładki, to znaczy że zainteresował Cię temat nawiązania współpracy i co pociąga za sobą zarabianie pieniędzy oraz zdobycie doświadczeń zawodowych. W obecnych czasach trudno o znalezienie odpowiedniej pracy, zwłaszcza, gdy stoi się u progu kariery zawodowej i nie posiada się wymaganych przez wielu pracodawców kontaktów i doświadczeń.

Poza tym, praca na etacie niesie z sobą wiele ograniczeń, np. nie pozwala kreować poziomu własnych dochodów. – tzn. niejednokrotnie niezależnie od czasu poświęconego pracy, wysiłku, zaangażowania, inwencji własnej, wynagrodzenie jest zawsze takie samo, brak miejsca na kreatywność. Pracując na swój własny rachunek, prowadząc własną firmę, masz możliwość generowania dochodu adekwatnego do aktywności, włożonego w pracę wysiłku i zaangażowania, wliczenia w koszty uzyskania dochodu kwoty jaką faktycznie poniesiesz.

Ponadto, branża, w której działamy jest stosunkowo niewrażliwa na cykle koniunkturalne, recesję w gospodarce czy negatywne trendy rynkowe. Proponujemy również pakiet szkoleń podnoszących kwalifikacje oraz jasno określoną ścieżkę kariery.

Zatem jeśli jesteś osobą kreatywną, ambitną, posiadasz własną inwencję w pracy, masz dużo pozytywnej energii, to nasza oferta współpracy jest przeznaczona dla Ciebie. Jeżeli Twoja osobowość wpisuje się w powyżej zarysowany kształt naszej organizacji, to nie zwlekając, wyślij swoją aplikację.